вівторок, 20 червня, 2017, 12:00 Політика
Голодуванням «Самопоміч» намагається заробити собі електоральних балів, – Кушнір

Можливий такий варіант, що «Самопоміч» вже знає, яким чином вирішувати проблему львівського сміття, а голодування оголошують, щоб додати собі електоральних балів. Тому, імовірно, це звичайна піар-акція.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 10:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIК) висловила політичний експерт Світлана Кушнір.

«Ці голодування проводяться для того, щоб продемонструвати, що «це була остання капля, якою ми добили владу». Тобто так можна показати, наскільки важким для «Самопомочі» був шлях до вирішення цієї проблеми», – пояснює Кушнір.

На її думку, метод голодування – це пережиток минулого, тобто такий спосіб протесту був би більш дієвим у 20 столітті, а не у наш час.

«Я з повагою ставлюсь до Олега Березюка і до Оксани Сироїд, але голодування, мовчазні пікети і таке інше – це методи 20 століття. В наш час подібні речі втратили свою актуальність», – розповіла експерт.

Для порівняння вона згадала про голодування Надії Савченко.

«Ми пам’ятаємо, як голодувала Савченко. Потім уся країна побачила її не надто виснаженою, що було дуже дивним після стількох голодувань. Тому це не спосіб вирішення проблеми», – каже політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 16:17:52