вівторок, 20 червня, 2017, 18:05 Політика
Чорновіл порівняв сміттєві голодування у Києві та Львові

Львівське голодування я б сприйняв серйозніше – це по суті. А в Києві – так собі, щоб відвернути увагу від реального.

Про таке у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Тарас Чорновіл, політексперт, колишній народний депутат, коментуючи голодування партійців «Самопомочі» у Києві та чиновниці ОДА і активіста – у Львові.

Пан Чорновіл відзначив, що у галицькому місті, яке потерпає через сміттєву кризу, голодує активіст, який неодноразово виступав зі звинуваченнями на адресу міської влади через дуже жорсткі порушення довкола вивезення сміття.

«Мерія дуже багато і заробляла, і дивні речі робила, і у підсумку нічого не зробила для міста. Випадковим вийшло співпадіння прізвищ – те, що Сироїд бере участь у цьому голодуванні, яке є «контра», тобто протиставлення», – пояснив екс-нардеп.

Політексперт зауважив, що група «Варта-1» відома у Львові, а її активісти, очевидно, вирішили прокреативити. «Якщо сам Сироїд не думав зважуватись на голодування, то було йому з десять дзвінків від товаришів – чи він не захоче влаштувати контра-акцію», – висловив думку пан Чорновіл.

Колишній нардеп вважає, що це такий собі елементи політичного перформансу. «Я дуже добре пам’ятаю 2001-2002 роки, коли ми активно і дуже часто використовували такі перформанси. Вони привертають увагу, роблять певний ефект і у цьому випадку – повертають стрілки туди, куди треба», – переконаний політексперт.

Відтак Тарас Чорновіл підсумував, що можна мати яке завгодно ставлення до Президента і Прем’єр-міністра, однак є чіткий закон про місцеве самоврядування і у ньому йдеться про те, що сміттєва криза є стовідсотковою відповідальністю міського голови Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 02:30:22