вівторок, 20 червня, 2017, 21:40 Політика
Чорновіл: Інвестори тікали з кабінету Садового

Мій колега Тарас Стецьків разів 18 приводив інвесторів до самого Садового. Вони з великими очима втікали з його кабінету і казали: «Ми більше у Львів ніколи не приїдемо». Бо таких відкатів, таких вимог про частку в бізнесі більше в жодному місті України не було.

Про це у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK розповів Тарас Чорновіл, політексперт, колишній народний депутат, коментуючи голодування партійців «Самопомочі» у Києві та чиновниці ОДА і активіста – у Львові.

Колишній народний депутат зауважив, що свого часу був мажоритарним обранцем по Львову і 8 разів приводив інвесторів до попередників міського голови Львова Андрія Садового. «Я про цю тему можу говорити, бо я львів’янин», – відзначив пан Чорновіл.

Політичний аналітик відзначив, що сміттєвий скандал давно набрид львів’янам. А жителів сіл, розташованих поблизу Грибовичів цілком можна зрозуміти – сміттєзвалище незаконно функціонувало ще з 1980-х років. «Садовий обіцяв 2007 року закрити сміттєзвалище, але не зробив цього», – пригадав Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 02:13:26