вівторок, 20 червня, 2017, 21:31 Політика
Богомолець: В Україні смертність від онкології вдвічі менша, ніж у Швейцарії

В Україні висока смертність від серцево-судинних хвороб. У нас, до речі, смертність від онкології вдвічі менша, аніж у Швейцарії. І не тому, що у нас загалом менша смертність, а тому, що наші люди просто не доживають до онкології – помирають у 50-60 років від інфарктів та інсультів.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявила Ольга Богомолець, косметолог, нардеп БПП, голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

Гостя студії зауважила, що функціонує платформа «Україна 80+», створена з метою збільшення тривалості життя. «Для мене це окремий напрямок діяльності. Я не можу приділяти йому стільки уваги, стільки хотілося б. Але володію всіма інструментами щодо збільшення тривалості життя», – запевнила голова комітету ВР.

За словами пані богомолець, реформа системи охорони здоров’я у кращому випадку вплине на продовження життя українців максимум на 15%. «А наша статистика виривається з усієї європейської спільноти. Бо від інфарктів та інсультів не помирають у ЄС.

Чому ж у нас так? Гіпертонія своєчасно не діагностується, бракує елементарного рівня культури, щоб людина знала, що коли у неї підвищений тиск – треба приймати таблетки від нього. Бракує препаратів, бракує грошей на ці препарати, нема доступності до елементарного сімейного лікаря», – пояснює гостя програми. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 03:17:42