вівторок, 20 червня, 2017, 19:54 Політика
Богомолець розповіла, коли востаннє бачила в. о. міністра охорони здоров’я

Я бачила Уляну Супрун в залі парламенту, коли голосували законопроекти МОЗ начебто по реформі. Тоді я виступала проти цих законопроектів і утрималась під час голосування. Я бачила її з трибуни.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповіла Ольга Богомолець, косметолог, голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

У відповідь ведуча згадала випадок, коли виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун приходила на засідання комітету, де головує Ольга Богомолець.

«У нас була раніше історія, де Тодуров заявив, що в Україні немає медикаментів. Ми запросили пані Уляну на засідання комітету, щоб запитати, коли ж будуть медикаменти.

Вона прийшла з усім своїм «шлейфом». І на просте запитання, коли будуть поставки медикаментів, – підняла всіх заступників і сказала, що вони «не будуть брати участь у прес-конференціях комітету». Після цього вийшла з залу під оплески представників громадських організацій. У підсумку відповіді ми, на жаль, не отримали», – пригадала пані Богомолець.

Керівник комітету висловила думку про те, що Уляна Супрун побоюється незручних запитань. «Якщо питають таке незручне, то це сприймається чомусь деструктивно. Я не вважаю, що питання про виклик швидкої на гіпертонічний криз чи високу температуру, закупівлю медикаментів – незручні. Інша справа, що на них пані Супрун не має відповіді. І саме тому не приходить на засідання комітету», – вважає голова комітету.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 01:56:22