вівторок, 20 червня, 2017, 19:47 Політика
Береза про сміттєвий колапс у Львові: Я боюся, що люди вийдуть на вулиці

Коли у нас вирішують якесь питання, то воно вже перезріло, замість того, щоб планувати вирішення гострих проблем, як-от із бурштином, із сміттям, гральним бізнесом.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Борислав Береза, народний депутат України, позафракційний, коментуючи сміттєву кризу у Львові.

«Я боюся того, що люди вийдуть на вулиці», – заявив нардеп та нагадав, як львів’яни перекривали вулиці відходами, протестуючи проти ситуації, що склалася у місті із вивезенням ТПВ.

На думку гостя програми, якщо в Україні є мери міст, які готові прийняти відходи, це слід зробити, і наголосив, що сама по собі проблема не зникне, тож міського голову Львова слід запитати, чи має він рішення щодо сміттєпереробного заводу і чому раніше це питання не вирішив.

«Коли у нас вирішують якесь питання, то воно вже перезріло. А хто буде планувати у країні? У нас взагалі хтось планує щось вирішувати із бурштином, із сміттям, гральним бізнесом – та у нас таких питань безліч!», – каже Борислав Береза.

Олександр Бригінець, народний депутат України (БПП), вважає, що вирішити проблему зі сміттям у Львові голодуванням неможливо.

«Як на мене, є дві теми для голодування. Перша – це голодування на смерть заради вирішення якоїсь суперглобальної проблеми для твоєї держави… Є другий варіант голодування – заради причини локальної, яку можна вирішити голодуванням і тиском. Умовно кажучи, щось не відбувається, а воно повинно відбутися. Скільки би не голодував сьогодні Березюк чи хтось інший, вирішити цю проблему просто сьогодні не можна, бо це питання, яке вимагає певного часу», – заявив Олександр Бригінець.

Депутат зауважив, що учора, оголосивши про голодування, нардеп Олег Березюк розповідав про те, як напередодні ходив Львовом і спілкувався із мешканцями. Бригінець припустив, що під час зустрічей нардеп наслухався негативних оцінок про партію і її очільників. На думку гостя програми, голодування керівника фракції «Самопомочі» задумане заради певного очищення в очах городян Львова.

Нагадаємо, учора керівник фракції "Самопоміч" у ВРУ Олег Березюк оголосив голодування через сміттєву кризу у Львові, протестуючи проти дій центральної влади та у знак підтримки львів’ян. Сьогодні до Олега Березюка приєдналися Оксана Сироїд і Тарас Пастух. Натомість у Львові під Ратушею почали голодування однофамільці депутатів Березюк та Сироїд – Ольга Березюк та Олександр Сироїд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 09:08:03