вівторок, 20 червня, 2017, 19:10 Політика
Береза про сміттєву кризу: Винні Садовий і КМУ, а у львів’ян «чуби тріщать»

У проблемі зі сміттям, що виникла у Львові, винні чинний міський голова Андрій Садовий та Кабмін, які влаштовують «перфоменси» замість того, щоб порозумітися та швидко вирішити це питання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Борислав Береза, народний депутат України, позафракційний, коментуючи сміттєву кризу у Львові.

На думку гостя програми, останні події – це прояв кризи.

«Як людина, яка спілкується із львів’янами, скажу, що це дійсно проблема, і вона не вирішується. Хто винен? Винен пан Садовий, бо він не вирішував цю проблему, але зараз винен ще і Кабмін, котрий не може надати полігон – новий, інший», – зазначив гість програми.

Борислав Береза нагадав, що була запропонована ділянка під нове сміттєзвалище, проте місцеві мешканці виступили проти. Тож, на його думку, КМУ має допомогти вирішити це питання.

«Не хочу знімати провину з одних і перекладати на інших. Тут обидві сторони винні, але у заручниках зараз львів’яни. Хочу нагадати: коли пани б’ються, у хлопів чуби тріщать. Зараз бачу, що львів’яни – крайні. Так не може бути. Тому я би був вдячний і одній, і іншій стороні, щоб вони не влаштовували перфоменсів, а дійсно порозумілися і швидко вирішили це питання. По-перше, знайти сміттєзвалище – це одне, але це тимчасове рішення. А, по-друге, сміття – це взагалі золото. У нас його спалюють, але, може, будемо переробляти його? Тому у Львові потрібно закінчувати маніпулювати одній і іншій стороні та надати якесь рішення», – вважає народний обранець.

Михайло Папієв, народний депутат України (Опозиційний блок), вважає, що останні події пов’язані із політтехнологічними проектами, підготовленими відповідними фахівцями. Гість програми наголосив, що коли хтось входить у такий проект, слід добре подумати, як виходити із таких показових театралізованих акцій.

«Симптоматично те, що голодування відбувається не під Адміністрацією Президента, а під будинком з химерами… Я порадив би зайти у Вікіпедію і подивитися, що таке химерність та гротеск, і ви побачити, що ці речі абсолютно співпадають», – вважає Михайло Папієв.

Депутат також нагадав, що для Львова Андрій Садовий є владою вже 11 років, і проблема, яка виникла не вчора, нині посилилася, бо «запахло виборами».

Нагадаємо, учора керівник фракції "Самопоміч" у ВРУ Олег Березюк оголосив голодування через сміттєву кризу у Львові, протестуючи проти дій центральної влади та у знак підтримки львів’ян. Сьогодні до Олега Березюка приєдналися Оксана Сироїд і Тарас Пастух. Натомість у Львові під Ратушею почали голодування однофамільці депутатів Березюк та Сироїд – Ольга Березюк та Олександр Сироїд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 08:03:34