вівторок, 20 червня, 2017, 3:25 Політика
АТО – для боротьби з внутрішньою контрреволюцією, – військовий експерт

Насправді, АТО – це операція в якій беруть участь спеціальні сили. Тобто не армія, а СБУ, МВС та інші спецпідрозділи. Більше того, антитерористична операція проводиться для вирішення внутрішніх питань, зокрема, для боротьби з внутрішньою контрреволюцією.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив військовий експерт Олег Жданов.

«Насправді, АТО – це операція в якій беруть участь спеціальні сили, тобто не армія, а СБУ, МВС та інші спецпідрозділи. Більше того, АТО ніколи не була визвольною. Антитерористична операція проводиться для вирішення внутрішніх питань, а також для боротьби з внутрішньою контрреволюцією та внутрішнім тероризмом», – наголосив гість програми.

Окрім цього, військовий експерт зазначив, що сьогодні в структурі СБУ є окремий штатний антитерористичний центр, який безпосередньо повинен займатися АТО. Зокрема, на переконання Олега Жданова, ми можемо виграти війну лише трьома способами.

«Перший спосіб – військовий, тобто виграти війну ми може саме війною. Другий – дипломатичний, який ми упустили. А от третій спосіб – комбінація двох попередніх, тобто за допомогою сили та переговорів», – вважає експерт.

Однак, як каже Олег Жданов, сьогодні Україна не використовує жодного із цих способів, більше того, ще й не називає речі своїми іменами.

«Ми сьогодні не називаємо війну –  війною і тим самим позбавляємо себе найголовнішого міжнародного інструменту. Адже оголосивши війну, згідно договору ООН, ми, як повноправний член цієї організації маємо повне право вимагати, наголошую, не просити, а вимагати введення миротворчого контингенту у зону конфлікту, надання гуманітарної допомоги від ООН, а також фінансової, економічної та військово-технічної допомоги для подолання наслідків збройного конфлікту», – наголосив військовий експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 22:01:20