понеділок, 19 червня, 2017, 2:06 Світ
Жертви пропаганди: політолог із США розповів, як Путін пустив по світу росіян

Завдяки путінської пропаганди росіяни навіть не здогадуються про те, наскільки бідно вони живуть в порівнянні з литовцями або поляками. Економічна криза в Росії через декілька років спровокує велику паніку, яка призведе до кардинальних змін в цій країні.

Про це в ефірі «Обозреватель.LIVE» заявив американський політолог, директор неурядової організації For a free Ukraine Джейсон Смарт.

За його словами, робота ЗМІ в РФ будується таким чином, що люди не знають, як насправді йдуть справи в їх державі.

«Революція або зміни в державі не відбудуться завтра або сьогодні. Знадобиться кілька років», – сказав експерт.

Смарт виклав «найсерйозніший сценарій для Росії»: «Буде економічна криза з обвалом рубля, який призведе до паніки. Ця паніка призведе до змін в суспільстві».

«Люди там не знають, що вони дійсно погано живуть. Якщо порівняти, як живе звичайний росіянин в Суздалі, Володимирі, Москві або Пітері з тим, як живуть люди в Польщі, то це буде величезна різниця. В Польщі набагато краще», – заявив він.

«А Литва? Це вже не радянська країна. Це сучасна, нова країна. Молоді люди, У них є хороші машини, щколи, лікарні. Відчуваєш цю різницю і бачиш, що Росія через свого керівництва не живе так добре. Вони живуть гірше і гірше. Це завдяки Путіну», – додав експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:46:45