понеділок, 19 червня, 2017, 17:57 Події
Затримані податківці дають покази проти екс-міністра Клименка, – ГПУ
Правоохоронці супроводжуують затриманих екс-керівників податкової до автобуса на території аеропорту «Київ». Фото: Новицький Андрій/УНІАН
Правоохоронці супроводжуують затриманих екс-керівників податкової до автобуса на території аеропорту «Київ». Фото: Новицький Андрій/УНІАН

Затримані податківці дають викривальні покази проти екс-міністра Олексадра Клименка.

Про це 19 червня інформує прес-служба ГПУ.

У рамках розслідування кримінального провадженням за фактом створення так званих «програмних підприємств», які брали участь в схемі ухилення від сплати податків, Головною військовою прокуратурою Генпрокуратури України продовжуються допити як колишніх, так і діючих працівників податкових органів.

Органом слідства на сьогоднішній день зібрано викривальні покази щодо діяльності так званих «програмних підприємств». Зокрема, один з колишніх керівників обласної податкової адміністрації розкрив механізм забезпечення діяльності вказаних схем з боку податкових органів, починаючи від Міністерства доходів і зборів України, закінчуючи районною податковою інспекцією, де на обліку перебували «програмні підприємства». Також розкрито умови роботи підприємств реального сектору економіки з так званими «податковими майданчиками» та задіяних у вказаних схемах службових осіб податкових органів.

Довідка.

«Програмні підприємства» – це створені злочинною організацією на чолі з екс-міністром доходів і зборів О. Клименком фіктивні субєкти підприємницької діяльності, які використовувалися для ухилення від сплати податків. «Програмні підприємства» не підлягали перевірці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:21:07