понеділок, 19 червня, 2017, 23:20 Політика
Закон про деокупацію звузить «коридор» для Путіна, – нардеп

Є дискусія щодо визначення деяких питань у проекті закону про деокупацію. Є мета – розширення інструментів, можливостей для України і звуження коридору можливостей для Путіна.

Про це у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK повідомив Максим Курячий, нардеп фракції БПП.

За словами депутата Верховної Ради, до цього часу Путін самовільно трактує положення Мінських домовленостей. «США, Франція, Німеччина, увесь світ для нього – не указ, він читає протокол по-своєму. А це нонсенс. Проте надалі він не буде читати Мінські домовленості так, як хоче сам. Більше цього не буде цього», – обіцяє пан Курячий.

Наразі в інтересах держави, за словами нардепа, є лише два інструменти захисту держави: або війна, або АТО. «Ні для кого не секрет, що нас постійно підштовхували до оголошення війни Росії. Правда? Правда. Це б дозволило Кремлю запустити червону кнопку і вести повномасштабні дії на всій території України. Не буде цього – ми на ці провокації не піддалися», – акцентував депутат.

З іншого боку Україну підбивали на оголошення війни терористам. «Але це підбивали теж з Москви – це означало б, що ми проводимо не АТО, а у нас громадянська війна. Отже всі санкції з Росії знімають, країна-агресор розвивається. А ми – сам-на-сам з цією позицією. Тому ми вимушені погоджувати це питання з нашими міжнародними партнерами» – акцентував депутат.

До цього часу щодо проекту закону про деокупацію немає повного консенсусу, згоди між авторами на майданчику РНБО, щодо визначення всіх понять і робота триває.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 11:42:39