понеділок, 19 червня, 2017, 20:22 Суспільство
Вишневський: У 2001 році українське суспільство було більш демократичним

Українське суспільство достатньо консервативне. Останні півтора десятиліття я спостерігаю посилення цих консервативних настроїв. Коли тільки-но переїхав з Харкова до Києва у 2001 році, атмосфера в столиці була суттєво демократичніша, аніж тепер.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповів Андрій Вишневський, заступник міністра юстиції, коментуючи акцію «КиївПрайд» і те, чому провідні посадовці і нардепи не брали в ньому участі.

Гість студії пригадав, що 2001-го у нього було багато друзів-геїв. «У Києві було декілька гей-клубів. Я не дуже слідкую за цими клубами, але більшість з них закрилися. Взагалі тоді у Києві можна було спокійно йти за руку двом дівчатам чи двом хлопцям, і ніхто би їх не побив. Сьогодні суспільні настрої інші», – вважає заступник міністра юстиції.

Пан Вишневський висловив думку, що більшість топ-чиновників та депутатів ВР не брали участі в марші «КиївПрайд» через закостенілість мислення і бажання сподобатися виборцям.

Також заступник міністра наголосив, що зокрема політики винні у популяризації консерватизму в суспільстві. «Вони дуже часто на цій темі спекулюють і формують суспільні настрої, говорячи, мовляв, це погано, що це суперечить сімейним цінностям», – пояснив пан Вишневський.

Гість передачі додав, що сам не пішов на «КиївПрайд» через те, що проспав акцію. «Я планував. Поставив відповідну картинку на аватарку. Думаю, наступного року таки піду на гей-парад», – пообіцяв заступник міністра.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:07:45