понеділок, 19 червня, 2017, 5:12 Суспільство
Виключно політика: На Марші Рівності все було просякнуте брехнею, – Сазонов

Головне, щоб борці за права ЛГТБ та їх противники зі своїм завзяттям ненароком не зруйнували Україну.

Журналіст Кирило Сазонов на власній сторінці в соцмережі дав низку коментарів з приводу Маршу Рівності, який пройшов сьогодні у Києві.

Сазонов зауважує, що весь захід був просякнутий нещирістю – там справді робили те, що обіцяли, лише співробітники поліції. Вони пообіцяли забезпечувати порядок і охороняти учасників – саме цим вони і були зайняті. Всі решта, м’яко кажучи, лукавили. Тим, хто виступив проти параду, насправді плювати і на ситуацію з правами меншин, і на те як це виглядатиме через телевізійний екран – їх цікавлять рейтинги. Тож тут немає ні ідеології, ні чогось особистого – виключно політика.

Організатори прайду теж не виглядають надто зацікавленими правами ЛГБТ – вони не борються за їх реальне законодавче розширення. Просто під боротьбу видають гранти, а це значить, що фінансові донори мають бачити який жахливий стан із правами геїв в Україні. Краще всього – коли на них нападають і навіть б’ють. Цим теж глибоко плювати на імідж України, вони її ладні зобразити державою, де все ще живуть печерні люди. З їх боку теж нічого особистого – просто бізнес. Звісно, обидві сторони є за що поважати, вони зайняті своєю справою. Головне, щоб за цією справою вони ненароком не зруйнували Україну, – наголошує блогер.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:15 :41