понеділок, 19 червня, 2017, 15:02 Політика
Виглядає так, що пан Садовий тримає львів’ян у заручниках, – Таран

Конкретизація фактів, а не популізм мають викликати довіру до політиків. Тому громадяни мусять вимагати від них фактів. Особливо це стосується теми львівського сміття.

Таку думку у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 10:00 – 12:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK висловив політолог Сергій Таран.

«І справді, виглядає так, що пан Садовий тримає львів’ян у заручниках. Я б хотів закликати і мера міста, і політичну силу сказати людям факти. Гадаю, що прес-конференція була би дуже доречною», – говорить гість програми.

Відповідальність за відсутність конкретних фактів лише частково лягає на плечі депутатів. Винне у тому й суспільство, переконаний політолог.

«Дуже погано, коли люди говорять про абстракту боротьбу з вітряками, наче чорні сили знову заважають працювати. Політики мають навчитись говорити фактами. Вони відповідальні за це. Суспільство ж має контролювати риторику тих, кого обрали, вимагаючи конкретику», – говорить Сергій Таран.

Перш за все, виборці звертають увагу на емоційні речі, пропускаючи повз факти, зазначає політолог. Тому політикам не вигідно називати цифри чи імена.

«Люди слухають і довіряють емоційним речам, водночас не звертаючи уваги на деталі. Але так немає бути. Суспільство має вимагати конкретних відповідей на конкретні питання. Мені б хотілось, щоб у дискусії довкола сміття Львова нарешті назвали конкретні імена», – наголошує гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:08:02