понеділок, 19 червня, 2017, 23:50 Події
В МАУ відреагували на мовний скандал

Барселони В МАУ вважають, що звинувачення у мовній дискримінації з боку пасажира Юрія Шевчука – безпідставні і провокативні.

Про це прес-служба авіакомпанії написала на своїй сторінці в Facebook, - передає РБК.

«МАУ не має власних співробітників в аеропорту Барселони, а користується послугами іспанської обслуговуючої компанії. У своїй діяльності авіакомпанія МАУ керується чинним міжнародним та внутрішнім законодавством України. Основними робочими мовами авіакомпанії МАУ є українська та англійська. Працівники обслуговуючих компаній в аеропортах повинні знати англійську», – написали а авіакомпанії.

«Агент хендлінг, яка спілкувалася з пасажиром, – львів’янка, чия рідна мова – українська. І тому вона охоче говорила з паном Шевчуком українською. Даний факт підтверджує абсурдність звинувачень в мовній дискримінації. Це визнає і сам автор публікації, який в коментарях зазначив, що агент перейшла на українську, коли почула, якою мовою розмовляє пасажир», – додали в прес-службі.

В авіакомпанії відзначили, що квиток Шевчука дійсно був анульований системою бронювання, оскільки він порушив правила використання польотних купонів. Якщо маршрут складається з декількох пунктів, то пасажир повинен здійснювати перельоти в такій послідовності, яка вказана в квитку.

«Пан Шевчук придбав квиток, який включав в себе чотири ділянки перевезення. Після успішного перельоту на першому сегменті він не прибув на посадку на другу і третю ділянки перевезення. При цьому пасажир жодним чином не повідомив авіаперевізника про свій намір продовжити повітряну подорож і використовувати четверту ділянку перевезення. Це порушення призвело до автоматичної ануляції його квитка системою бронювання», – розповіли в МАУ.

Згідно з правилами, якщо пасажир порушує послідовність перельотів, то авіакомпанія може відмовити в перевезенні та поверненні вартості невикористаний купонів

«Однак в цьому випадку співробітники наземної служби пішли назустріч пасажиру і «вручну» внесли відповідні зміни в систему бронювання, що дозволило йому продовжити подорож. Тому звинувачення в приниженні і порушенні зобов’язань за договором перевезення викликають відверте здивування. Навпаки, авіакомпанія зробила все можливе, щоб вирішити проблему, викликану порушенням правил пасажиром. Замість подяки пасажир умисно перекручує факти і переводить дискусію в площину спекуляцій навколо болючого мовного питання», – відзначили в прес-службі.

Тепер МАУ вимагає від Юрія Шевчука публічних вибачень. В іншому випадку, в авіакомпанії пообіцяли звернутися до суду.

Нагадаємо, що авіакомпанія МАУ потрапила в мовний скандал.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 11:39:54