понеділок, 19 червня, 2017, 17:37 Політика
Цибулько: Політик Березюк помер ще до початку голодування фізичної особи Березюка
Народний депутат, голова парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк під стінами Адміністрації Президента України. Фото: censor.net.ua
Народний депутат, голова парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк під стінами Адміністрації Президента України. Фото: censor.net.ua

Лідер фракції «Самопомочі» у ВРУ впав в істерику і почав голодування заради львів’ян, хоча насправді заради політичного самозбереження. Адже «Самопоміч» – це гурт якісних сучасних професіоналів, котрий намагається стати політичною партією, але поведінкові риси членів закритого клубу все ж домінують у поведінці партійців.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політолог Володимир Цибулько.

«Звичайно, що партія, котра не зрозуміло заради чого залишає коаліцію, не в стані створити диво для базового регіону за кошти центрального бюджету, але й якщо вже «тягатися» з такими інститутами, як Кабінет Міністрів України, то хоча б треба мати здатність на півкроку інтелектуально випереджати цей інститут», – зазначив політолог.

«Попри те, що політик Березюк помер ще до початку голодування фізичної особи Березюка, Кабмін готовий розглянути рішення про виділення з резервного фонду Державного бюджету 50 млн грн м. Львів для проведення робіт з облаштування міського сміттєвого полігону. Тобто політичні опоненти по опозиційному табору вже готові будуть заговорити про змову. Єдине тішить, що відповідальність за вирішення проблеми утилізації сміття з міської влади Львова ніхто не знімає», – додав він.

Але якщо подивитися на особливий львівський випадок, то, на думку Цибулька, насправді, сьогодні в Україні існують тисячі полігонів, і вони перебувають у віданні набагато злиденнішої, ніж львівська, місцевої влади, котра накопичила на коррахунках більше як мільярд гривень, а громаді від цього ні холодно, ні жарко, хоча саме місцева влада вирішує всі технічні й технологічні питання утримання й облаштування сміттєвих полігонів.

«Але сигнал місцевим владам, на тлі львівського випадку даний чіткий – «Ищите, и обрящете, толцыте, и отверзется», – написав він.

Як повідомлялося, голова парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування і покинув засідання погоджувальної ради ВР. «Протестуючи проти знущання над містом, яке є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди терпеливі і толерантні до влади, бо вірять у державу і хочуть її бачити, а ця держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається. Вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні у державі я, як людина, лікар і народний депутат України, прийняв екстраординарне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення я буду приймати у ХХІ столітті тут. Я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля центральної влади в Україні. В ХХІ столітті, на жаль», – заявив Березюк.

Зазначимо, голова парламентської фракції нічого не сказав про сміттєву проблему. Разом з тим, сьогодні стало відомо, що влада Львова знову попросила Кабмін і президента України Петра Порошенка запровадити в місті режим надзвичайної ситуації через сміття, яке не вивозиться.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:34 :39