понеділок, 19 червня, 2017, 19:48 Політика
Штат Мін’юсту можна скоротити як мінімум втричі, – заступник міністра

Міністерство юстиції можна було б скоротити як мінімум втричі. Воно має займатися виробленням політики. Це має бути невеличке міністерство чиновників з високим рівнем професіоналізму, які формують ідеологію і стратегію.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповів Андрій Вишневський, заступник міністра юстиції, коментуючи штат Мін’юсту.

Наразі ж це, за словами заступника міністра, одне з найбільших міністерств – в центральному апараті близько 1000 людей, а в територіальних органах –ще декілька тисяч людей.

«Зараз є «монстр», який поглинув кілька органів виконавчих органів влади – державну виконавчу службу, державну реєстраційну службу, державну пенітенціарну службу зі всіма тюрмами, підприємствами і медичними частинами. Такий «монстр» взагалі не може рухатись», – висловив думку пан Вишневський.

Середня зарплата у міністерстві юстиції – близько 7000 гривень. «Скільки це на рік? Якщо цю суму помножити на 1000, 12 місяців і дві матеріальні допомоги – тоді отримаємо підсумкову цифру», – зауважив заступник міністра.

Водночас Андрій Вишневський констатував, що раніше не працював у Мі’нюсті, а був керівником державної установи у сфері управління міністерства.

«Останнім часом я отримував на руки, тобто після відрахування податків, близько 20 000 гривень», – додав Андрій Вишневський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 05:55:02