понеділок, 19 червня, 2017, 18:55 Політика
Нардеп повідомив деталі роботи над законопроектом про деокупацію

Насправді є лише концепція – тексту самого законопроекту про деокупацію ще немає. Він готується. Коли буде готовий – його затвердять на засіданні РНБО.

Про це у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Максим Курячий, нардеп БПП.

Обранець пояснив, що є членом групи з розробки цього законопроекту. До неї окрім нардепів входять військові і цивільні експерти. А головує на таких засіданнях секретар РНБО Олександр Турчинов.

«Як тільки Президент повернеться зі США – відбудеться засідання РНБО і буде затверджене це питання. А наразі є тільки концепція», – наголосив Максим Курячий.

Депутат переконує, що у концепції законопроекту нема жодного слова про вибори. «Про можливі вибори у тексті концепції не йдеться. Мобілізація за цією концепцією не передбачається – мова йде про розширення арсеналу інструментів, і це буде адекватна відповідь на ті нові виклики, які постають перед Україною», – заявив член робочої групи.

АТО, яка розпочалася три роки тому, у квітні 2014-го, себе, на думку обранця, уже вичерпала. «Але на той час в рамках правового поля, яке діяло в Україні, це був єдиний можливий інструмент для збереження держави.  Внаслідок АТО ми зупинили агресію РФ, виграли час і відновили армію», – пояснив потребу антитерористичної операції депутат фракції БПП.

Наразі, як наголосив пан Курячий, Україна продовжує виступати за повернення Донбасу політико-дипломатичним шляхом. «Йдеться про повернення, а не завоювання. Тільки повернення окупованих територій зі зброєю в руках. Сьогодні ця зброя в руках у нас є, в нас відновлена потужна європейська армія, яка може бути гарантом безпеки України», – запевнив обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 22:01:28