понеділок, 19 червня, 2017, 17:35 Політика
МЗС подякувало ЄС за продовження «кримського пакету» санкцій
МЗС України. Фото: info-news.eu
МЗС України. Фото: info-news.eu

В Україні вдячні за послідовну політику ЄС щодо невизнання незаконної анексії Криму і м. Севастополь та ухвалення Радою ЄС у закордонних справах за процедурою без обговорення рішення продовжити на 12 місяців термін дії «кримського пакету» санкцій проти держави-агресора.

Про це йдеться у відповідному коментарі МЗС України.

«Ми високо цінуємо і постійну увагу ЄС до розвитку ситуації в окупованому Криму, яка характеризується серйозними системними порушеннями в галузі прав людини, зокрема наростанням репресій з боку окупаційної влади проти етнічних українців і кримських татар.

Підтримка ЄС та партнерів є ключовою для відновлення територіальної цілісності України відповідно до міжнародного права», – йдеться у коментарі.

У відомстві наголосили, санкційна політика з боку наших міжнародних партнерів та послідовне засудження дій Кремля є одним з ефективних інструментів міжнародного тиску на державу-окупанта.

МЗС розраховує на продовження терміну дії секторальних і економічних санкцій ЄС проти Росії до повної імплементації нею своїх міжнародних зобов’язань та припинення агресії проти України в Криму та на Донбасі.

Нагадаємо, Європейський Союз ще на рік продовжив обмежувальні заходи на інвестиції в анексований Крим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:57:45