понеділок, 19 червня, 2017, 21:20 Політика
Мельничук: Мене змушують дати свідчення проти бійців «Айдару»

Мене змушують дати свідчення по тим добробатівцям, які перебували в АТО. Це можуть бути не тільки бійці батальйону «Айдар», а також і підрозділи Збройних сил України. Фактично, Україна повернулася до 2013 року, коли свавілля правоохоронних органів досягло свого апогею.

Про це заявив народний депутат України Сергій Мельничук в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Сьогодні бійці батальйону «Айдар» біля будівлі СБУ в Києві оголосили акцію протесту через кримінальне провадження, відкрите проти них правоохоронцями щодо подій у серпні 2014 року на сході.

Згодом стало відомо, що вже під будівлею Адміністрації президента спалахнули сутички правоохоронців із бійцями батальйону «Айдар».

«Під час сутичок біля Адміністрації президента силовики побили двох жінок, які брали участь в АТО. Фактично, ми повернулися до 2013 року, коли свавілля правоохоронних органів досягло свого апогею. Я вважаю, що влада хоче ввести військовий стан, щоб заборонити людям проводити проти себе протести», – наголосив Мельничук.

Також депутат зауважив, що бійці Нацгвардії не дозволили йому встановити депутатську приймальню біля будівлі Адміністрації президента.

«Ми проводили мирну акцію під будівлею Адміністрації і побачили, як правоохоронці готуються до провокацій проти нас. Зокрема, вони зняли зі свого бійця одну каску і почали бити її молотком, щоб зімітувати напад на себе», – зауважив Мельничук.

Натомість бійці добробату вимагали, щоб проти них закрили кримінальне провадження по статті тероризм.

«Справжніх терористів ДНР/ЛНР не звинувачують у тероризмі, а нас звинувачують – це дико! Ми вимагаємо, щоб Президент втрутився у цю ситуацію. Зокрема, зараз від мене вимагають дати свідчення хто створював батальйон «Айдар», на підставі чого він перебував в АТО. Фактично все йде до того, щоб я дав покази на тих людей, які перебували в АТО. А це можуть бути не тільки бійці батальйону, а також і підрозділи Збройних сил України, зокрема 80-та,24-та, 51-а бригади та інші», – констатував Мельничук.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:54:31