понеділок, 19 червня, 2017, 11:43 Політика
Геращенко: Законопроект про деокупацію Донбасу незабаром буде винесений на розгляд РНБО
Ірина Геращенко. Фото: УНІАН
Ірина Геращенко. Фото: УНІАН

Робота над законопроектом «Про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України» завершується. Незабаром він буде винесений на розгляд РНБО.

Про це у Фейсбуці повідомила перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

«Сьогодні ми працювали кілька годин, дошліфовуємо певні дискусійні моменти законопроекту «Про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України». Найближчим часом відбудеться РНБО, де буде розглянуто цей законопроект і прийнято остаточне рішення, також я запропонувала найближчим часом провести дискусію щодо законопроекту на неформальній мінській платформі, яка створена і успішно працює в ВР», – написалаІ.Геращенко.

Вона розповіла, що відбулося засідання робочої групи з доопрацювання законопроекту про деокупацію і реінтеграцію Донбасу.

За словами Геращенко, за дорученням Президента, робота над цим проектом разом з експертами і секретаріатом РНБО триває вже певний час.

«Важливо – Україна залишається відданою політико-дипломатичним шляхом врегулювання ситуації на Донбасі, але ми боремося за деокупацію і повернення територій», – підкреслила нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 05:53:28