понеділок, 19 червня, 2017, 9:31 Суспільство
Галина Вдовиченко отримала відзнаку «Золотий письменник»
Фото Ігоря Жука
Фото Ігоря Жука

Українська письменниця зі Львова Галина Вдовиченко отримала відзнаку міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2017» Номінація «Золотий письменник». Це вже 17-та церемонія, засновниками якої є Тетяна та Юрій Логуші.

Про це Галина Вдовиченко повідомила у Фейсбуці.

«Повернулася з Києва з відзнакою «Золотий письменник». Гучна назва, та суть така: цю нагороду отримують від «Коронації слова» автори, в яких наклад друкованих книжок перевищив сто тисяч примірників. Мабуть, щось подібне мали б робити державні інституції, але їм не до того, натомість це робить Міжнародний літературний конкурс, який започаткували та сімнадцять років опікуються ним Тетяна та Юрій Логуші.

Переможців у цій номінації оголошували Микола Жулинський, Григорій Грабович, Юрій та Тетяна Логуші. Я лише на сцені дізналася, у якому товаристві опинилася. Цю відзнаку цьогоріч також отримали Раїса Іванченко, Тамара Коломієць, Іван Драч, Михайло Слабошпицький, Віктор Міняйло, Дмитро Павличко та Ігор Померанцев. Вітаю їх. Вітаю тих, хто отримав перемогу та відзнаки у номінаціях «романи», «твори для дітей», «п’єси», «кіносценарії», «пісенна лірика». Щороку цікавлюся переможцями «Коронації», щоразу чую нові імена і сподіваюсь, що серед них згодом відкрию для себе імена тих, кого читатиму із задоволенням. Радію, що «Коронація» не обмежується колом коронаційних письменників, а дивиться ширше. Бажаю цьому конкурсу багато років активного життя, він того вартий», – повідомила Галина Вдовиченко.

Довідка.

Галина Вдовиченко дебютувала у 2008 роціз романом «Півяблука», який вийшов у видавництві «Нора-Друк» (Київ) і став лідером продажів на стенді видавництва під час роботи Львівського Форуму видавців-2008. Перший тираж книжки розійшовся протягом місяця.

Другий роман Галини Вдовиченко «Замок Гербуртів» отримав першу премію у номінації «романи» на конкурсі «Коронація слова2009», вийшов у світ під назвою «Тамдевін» у видавництві «Нора-Друк». Лише на Львівському Форумі видавців-2009 було продано 985 примірників роману «Тамдевін».

У 2010 році вийшов роман «Хто такий Ігор?» («Нора-Друк»).

У 2011 році у видавництві «Грані-Т» вийшла перша книжка Галини Вдовиченко для дітейказкова повість «Мишкові Миші» з ілюстраціями художниці Анни Сарвіри.

Того ж року у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» (Харків) виходить роман «Бора», а у видавництві «Фоліо» (Харків)антологія малої прози «20 письменників сучасної України», до якої увійшло оповідання «Брат».

2012 рік: роман «Купальниця» (видавництво «Клуб сімейного дозвілля») та участь у збірці видавництва «Фоліо» «27 регіонів України» (оповідання «Вулиця Дадугінавулиця Довбуша» про Івано-Франківщину).

2013 рік: з виходу казкової повісті «Ліга непарних шкарпеток» у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» започатковано україномовну серію книжок для дітей. Галина Вдовиченко та Лариса Денисенко стали упорядниками антології «Жити-Пити. 40 градусів життя»збірки творів сучасних українських письменників про алкоголь, до якої увійшло оповідання «Вікно» (вид-во «Клуб Сімейного Дозвілля»). У видавництві «Фоліо» побачила світ антологія «Історія України очима письменників» (оповідання «Княгиня та вогняна саламандра»). Наприкінці 2013-го року у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» одночасно вийшли роман «Півяблука» у новій авторській редакції та продовження цього роману«Інші півяблука». Видавництво Старого Лева видало збірку «13 різдвяних історій», серед яких«Повернення до Матроської тиші» Г. Вдовиченко.

2014 рік: у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» вийшла колективна збірка оповідань «Ода до радості» (упорядник Галина Вдовиченко), оповідання «Запах скошених кульбабок». Участь в антології вид-ва «Фоліо» «Україна-Європа» (уривок «Пінзель у Парижі»), у збірці «Видавництва Старого Лева» «Друзі незрадливі» (оповідання «Умка, Умас, Умич»), та в авторському проекті Оксани Забужко «Літопис самовидців: девять місяців українського спротиву», упорядниця Тетяна Терен, вид-во «Комора».

2015 рік: у «Видавництві Старого Лева» вийшла повість-казка для дітей «36 і 6 котів». У видавництві «Клуб сімейного дозвілля»колективна збірка «Волонтери. Мобілізація добра», укладач Ірена Карпа, (до збірки увійшло оповідання «Госпіталь. Розвантажувальні дні»). У цьому ж видавництві побачила світ авторська збіркароман «Тамдевін» (нове видання) плюс «Вовчі історії замку Гербуртів», а на Форумі видавців-2015 Клуб сімейного дозвілля презентував роман «Маріупольський процес». Участь у колективній збірці «Маслини на десерт» (видавництво «Фоліо», серія «Добрі історії»)оповідання «Никифор та інші чоловіки у грі «Вірю-не вірю»). Участь у колективній збірці «Львів. Кава. Любов» (КСД).

2016 рік: книжка для маленьких «Засинай. Прокидайся» («Видавництво Старого Лева»), участь у колективній збірці з серії «Дорожні історії» КМ БУКС «Аеропорт і...». Вихід авторської збірки малої прози «Ось відкрита долоня» у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 14:50:34