понеділок, 19 червня, 2017, 7:13 Суспільство
Доступний Інтернет у школах та електронні черги в поліклініках, – законопроект
Фото: blogspot.com
Фото: blogspot.com

Відкритий Wi-Fi в школах та електронні черги в поліклініках – такі нововведення можуть внести в перелік універсальних цифрових послуг для українців на законодавчому рівні.

Про це заявив радник першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України, виконавчий директор Hi-tech Office Ukraine Андрій Бірюков під час презентації проекту «Цифровий порядок денний в Україні-2020», повідомляє Укрінформ.

«Ми хочемо ввести універсальні цифрові послуги в конкретних областях: освіті, медицині та інших сферах. Тобто, приходячи до медичної установи, ви в праві вимагати послугу електронної черги або доступ до якихось електронних реєстрів, наприклад, історіям хвороби.

Універсальна освітня послуга – це, якщо, на приклад, ви маєте право на вільний доступ до Wi-Fi на певній швидкості, щоб доступ до інтернету був не лише в комп’ютерному класі або кабінеті директора, а був загальнодоступний, також це може бути доступ до якогось цифрового контенту», – пояснив Бірюков.

Введення переліку універсальних цифрових послуг передбачатиметься новим законом про цифрову стратегію в Україні.

За словами радника віце-прем’єр-міністра, в цьому законі також буде введена термінологія щодо цифрових технологій.

У коментарі кореспондента Укрінформу Бірюкова повідомив, що орієнтовна дата ухвалення закону – перше півріччя 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 14:49:41