понеділок, 19 червня, 2017, 12:23 Суспільство
«Добрий ZIK» звернув увагу на нас, як на родину, – Віталій Пранько

Після участі у програмі, яка здійснює мрії, особливий актор Віталій Пранько став ще більш популярним у херсонському театрі. Його запросили на головну роль в одній із вистав. Проте найважливіші зміни відбулися в особистому житті хлопця.

Про це йдеться у програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:30) на телеканалі ZIK.

Про цю історію кохання  журналісти програми розповідали ще на початку 2017 року. Віталій Пранько – особливий хлопець, від якого ще в дитинстві відмовилися батьки. Він виховувався в інтернаті для дітей з важкою формою інвалідності та ще й по документах вважався розумово відсталим.

Хлопець довго доводив, що він – нормальний і таки домігся зміни статусу. Ба більше! Невдовзі він проявив талант. Ще  з дитинства Віталій мріяв про сцену. Згодом його здібності помітили актори Херсонського театру імені Куліша і запросили до співпраці.

«В історії професійного українського театру це перший випадок, коли на акторську роботу взято людину з особливими потребами. Сьогодні Херсон шокований. Ми ставимо додаткові вистави», – говорить директор Херсонського театру ім. Куліша Олександр Книга.

Після виходу програми в ефір життя Віталія змінилось. Тепер він став більш популярним серед глядачів та затребуваним у театрі.

«Я вже зіграв у двох нових виставах. У «За двома зайцями» був жидом. Також взяв участь у прем’єрі «Лісової пісні»», – розповідає Віталій Пранько.  

Ще одну мрію хлопцеві допомогла здійснити команда «Доброго ZIKу». Вже пройшло кілька років, як хлопець покохав дівчину – Людмилу. Вона відповіла йому взаємністю. Пара почала жити разом. І відтоді наш герой мріяв поїхати зі своєю коханою до Львова. Тут хлопець наважився освідчитися Людмилі.

«Усі наші зміни почалися зі знайомства із «ZIK». Чому? Тому, що він звернув на нас увагу, як  на родину. Це дуже цінно. Ми щасливі! Зараз багато турбот, в майбутньому буде ще більше. Але ми разом, у нас все вийде», – каже Віталій Пранько.

Найголовніші зміни після участі в проекті відбулися саме в особистому житті героя. Тепер Віталій та Людмила готуються стати батьками, бо чекають на дитину. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:15 :26