понеділок, 19 червня, 2017, 18:14 Спорт
Четверо львів’ян готуються до участі у Іграх Нескорених у Торонто

В Україні загалом, й на Львівщині зокрема, триває підготовка національної збірної команди України, яка візьме участь у Іграх Нескорених (Invictus Games) у вересні 2017 року у канадському Торонто (постанова КМУ № 347 від 11.05.2017).

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Ігри Нескорених-2017"

Команда формується з українських військовиків, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО sport-oda.lviv.ua.

Всього до національної команди увійшло 30 учасників – 18 ветеранів та 12 військовослужбовців Українських Збройних Сил.

З цього числа сформовано основний та резервний склади – по 15 учасників. До основного складу української збірної увійшли й троє представників Львівщини, зокрема львів’яни Дмитро Сидорук, Роман Паньченко та Катерина Михайлова, які змагатимуться пріоритетно у стрільбі з лука.

Ще 15 українських військовиків утворили резерв, серед них й Дмитро Афанасьєв, який також представляє Львівську область у змаганнях зі стрільби з лука.

У рамках підготовки до Ігор-2017 військові спортсмени Львівщини тренуються на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-а), спортивному стрілецькому клубі «Медін» Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького (вул. Бічна Пекарська, 5а) та спортивному комплексі бази олімпійської підготовки «Динамо» обласної організації ФСТ «Динамо» України (вул. В. Янева, 10).

Навчально-тренувальні збори національної збірної команди України передбачено на 3–16 липня та 6–20 вересня цього року на водно-веслувальній базі ЦСК ЗС України у м. Києві.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Ігри Нескорених-2017"

Довідка:

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

Перші такі Ігри відбулись 2014 року у Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо. В 2017 році Ігри Нескорених пройдуть вже втретє в Канаді, однак свою збірну Україна представлятиме вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, що отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.

Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в м. Торонто як справжній союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світ, у а також в АТО на сході України. Починаючи від 1992 року українські збройні сили були активно задіяні в багатьох навчаннях та миротворчих місіях під егідою ООН і Організації північно атлантичного договору на Балканах, Близькому Сході та в Африці. Кораблі українського флоту брали участь у протипіратських операціях коло узбережжя Сомалі.

Разом з Україною вперше в Іграх Нескорених 2017 року братиме участь збірна Румунії.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA), активних громадських організацій.

До програми змагань «Ігор Нескорених-2017» увійшли такі види спорту: стрільба з луку, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, пауерліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку. Змагання передбачено для чоловіків та для жінок.

Ігри нескорених 2017 року відбудуться в Торонті під час святкування 150-річчя поселення в Канаді. Будуть використані спортивні споруди, які готувались до Панамериканських ігор 2015 року. Майкл Бернс, генеральний директор ігор 2017 року, презентував офіційний талісман ігор – жовтого лабрадора Вімі

Серед держав, які вже зголосилися до участі в IG–2017 будуть представлені збірні 17 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Голландія, Нова Зеландія, Румунія, США, Великобританія та Україна.

В програмі Ігор Нескорених окрім спортивних змагань, передбачено культурну програму для учасників та зустрічі з молоддю.

Особливу програму для української збірної готує й українська діаспора в Канаді.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 08:31 :49