понеділок, 19 червня, 2017, 20:50 Політика
Березюк: Сміттєву проблему України використовують для досягнення олігархічних інтересів

Сміттєву проблему України використовують з метою досягнення олігархічних і політичних інтересів, а також проти політичної сили, яка не поступається своїми принципами.

Про це заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування на знак протесту щодо ситуації, яка склалася навколо львівського сміття.

«Мета мого голодування – це припинення знущання влади над простими людьми, зокрема над львів’янами, які вже рік живуть у сміттєвій блокаді. Адже сміттєву проблему використали в олігархічних і політичних інтересах, а також проти політичної сили, яка не поступається своїми принципами. Це є ознака деспотії, яка відбувається в країні», – наголосив Березок.

Нардеп зауважив, що до вищого керівництва в країні було відправлено сотні прохань та пропозицій щодо того, як можна вирішити цю проблему, проте відповіді так і не отримали.

«Протягом останнього року ми активно намагалися вирішити це питання. До вищого керівництва країни було відправлено сотні листів з пропозиціями та зверненнями. Натомість, ще за півроку до пожежі з ініціативи Львівської міськради Україна отримала гроші від Інвестиційного банк для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища і побудови заводу зі глибинної переробки відходів. До сьогодні ці кошти перебувають на погодженні у прем’єр-міністра», – зазначив голова фракції.

Також він пригадав ситуацію, коли саме загорілося львівське сміттєзвалище, і якою була реакція провладних політиків.

«Коли горіло сміттєзвалище, то у парламенті проходило голосування по зміні Конституції щодо судової реформи. Під час підготовки до голосування в кабінеті голови Верховної Ради один із заступників керівника Адміністрації Президента зневажливо звернувся до мене із запитанням про пожежу на сміттєзвалищі, мовляв, ну що, горить? Так може погасимо? Голосуєте за Конституцію? На що я відповів: Нехай горить! Ми не може торгувати країною і її принципами!», – пригадав Олег Березюк. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:18:14