понеділок, 19 червня, 2017, 21:30 Політика
Андрій Вишневський: Заступник голови АП Олексій Філатов не впливає на суди

Я знаю пана Філатова, як порядну та професійну людину. Тому можу сказати, що він не впливає на суддівські рішення та суди загалом.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив заступник міністра юстиції України Андрій Вишневський.

Сьогодні, у суддівських кулуарах говорять про те, що заступник голови АП Олексій Філатов намагається впливати на суди та робить це дуже часто. Окрім цього, пана Філатова звинувачують у тому, що він впливає й на правоохоронні суддівські органи. Однак заступник міністра юстиції каже, що особисто йому про це нічого не відомо.

«Я особисто знайомий із паном Філатовим. Але я не знаю чи є у нього друзі взагалі, але я точно до них не належу. Ми справді знайомі, багато разів зустрічалися і предметом для розмов була судова реформа та реформа адвокатури зокрема. А з паном Бугаєм ми співпрацюємо у рамках Асоціації правників України, зокрема з того моменту, коли за висловлення думки мене було позбавлено права на зайняття адвокатською діяльністю», – зазначив заступник міністра.

Однак, як зауважила ведуча програми, дуже часто у суддівських колах ведуться розмови, що із АП саме пан Філатов телефонує суддям, аби домовитися за певне суддівське рішення щодо гучних політичних справ. Натомість, Андрій Вишневський переконує, що це лише чутки, адже заступник голови АП Олексій Філатов не може впливати та не впливає на суддівські рішення.

«Я знаю пана Філатова, як порядну та професійну людину. Тому я особисто у ці розмови не вірю. І не буду коментувати чутки, а свою особисту думку щодо Олексія Філатова я вже висловив», – акцентував гість програми.

Окрім цього, Андрій Вишневський додав, що не хоче псувати свою репутацію в команді Петренка.

«Я тільки починаю свій шлях політика. І я не знаю, чи піду я цим шляхом далі. Однак, коли я побачив те, що сьогодні відбувається у Міністерстві юстиції, то я просто не захотів псувати своєї репутації у команді Петренка», – зазначив заступник міністра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:46:35