понеділок, 19 червня, 2017, 23:10 Політика
Андрій Вишневський розповів про початок конфлікту із міністром Петренком

Наступного дня, коли я був призначений заступником міністра, Павло Петренко раптом звернувся до мене по підтримку кандидатури на посаду керівника координаційного центру безоплатної правової допомоги іншого його заступника Павла Мороза, який займався питаннями державної реєстрації. Я відмовив.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Андрій Вишневський, заступник міністра юстиції, коментуючи причину конфлікту із міністром юстиції Петренком, через який подав у відставку.

Андрій Вишневський зізнався, що погодився стати міністром юстиції через те, що вірив у хорошу роботу структури. «Не було підстав вважати, що я побачу те, що побачив у міністерстві в перший місяць роботи. Зараз минуло два місяці. У мене було достатньо цього часу, щоб зрозуміти, що більшість з тих речей, які гучно представляються суспільству як реформи, такими реформами не є», – зізнався заступник міністра.

Пан Вишневський прокоментував також намір міністра юстиції поставити свою людину на чолі системи надання безоплатної правової допомоги та скасувати її. «Мені важко зрозуміти, як Павло Петренко збирається це зробити. Є один варіант – він може ліквідувати чи реорганізувати центри – це дійсно повноваження міністра юстиції за законом. Або через якісь незаконні тиски, впливи, поради новому керівництву координаційного центру», – вважає заступник міністра.

Гість програми розтлумачив вертикаль діяльності системи безоплатної правової допомоги. «На її чолі стоїть координаційний центр з надання правової допомоги, а всі 120 центрів є його територіальними відділеннями. Відповідно директор центру має повноваження фінансові – стосовно затвердження кошторисів, і кадрові – призначення і звільнення директорів цих центрів», – пояснив Вишневський важливість посади, на яку Петренко просуває Павла Мороза.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 06:29 :45