неділя, 18 червня, 2017, 9:19 Суспільство
Вітання у час, коли модно «пни ногою медика – вимагай реформи»
Тетяна Вергелес
головний редактор Інформаційного агентства
«Західна інформаційна корпорація» (IA ZIK)

У час, коли медика кожен образити може :) і свобода слова сягнула до флешмобів а-ля «пни ногою медика – вимагай медреформи», вважаю справою честі привітати усіх медпрацівників, які є людьми Честі і Совісті – санітарочок, медсестричок, лікарів, керівників медустанов з їхнім Днем!

Як тривога – так до Бога. Як недуга – то до лікаря. І у тій справді, м’яко кажучи, недосконалій системі координат, в яких «фунциклює» українська медицина, є чимало фахівців з великої літери, які стають тим променем світла, яке повертає нас до якісного життя, до бажання бути, могти, діяти й досягати чогось доброго.

І я чимало нарікаю на нашу медицину, бо не сліпа й не глуха, а ще й жива, тож не без болю. Але у тих наріканнях сама себе зупиняю: ми всі у своїх професіях не святі, всі ми у цій країні не звалилися з Місяця, а проходимо шлях від старого, прогнилого, до чогось більш гідного людини. У такі хвилі перелічую у пам’яті лікарів, які допомагали повернути радість і щастя, зокрема, в мою родину. Подумки обнімаю їх сьогодні.

Нещодавно у суперечці (на щастя, конструктивній) з керівником охорони здоров’я міста Львова, ми вхопилися за примирливу думку, яка мусить об’єднати нас на порозі медичної реформи: лікарі і пацієнти, ми не повинні ділитися на ворожі табори, бо таки приречені бути разом; маємо допомогти одне одному пом’якшити удари перехідного періоду, співчутливо й турботливо поставитися одне до одного.

Дякую вам, дорогі наші палички-виручалочки, лікарі від Бога, за кожне покращене чи врятоване людське життя! Низький уклін тим, хто на фронті й у госпіталях рятує життя українськмх воїнам!

Будьте здорові й щасливі!

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:19:25