неділя, 18 червня, 2017, 18:10 Суспільство
Microsoft починає інженерні роботи над квантовим суперкомп’ютером

Компанія Microsoft починає інженерні роботи над квантовим суперкомп’ютером, прицьому інженери заявляють, що ідея виглядає цілком реальною.

Наголошується, що корпорація вже говорить про квантові обчисленнях як про новий напрямок бізнесу, а не просто дослідницькому проект, – повідомляє UBR.

Microsoft начинает инженерные работы над квантовым суперкомпьютером

Команду по створенню квантового комп’ютера, що входить до складу нещодавно створеної Microsoft AI і Research Group, очолив Тодд Холмдал (Todd Holmdahl) з досвідом керівництва командами розробників Kinect, HoloLens і Xbox.

При створенні квантового комп’ютера компанія буде використовувати знання і досвід, накопичені в цій галузі підрозділом Microsoft Research.

Втім, мова не йде про швидке прорив – пан Холмдал позначив терміни: це станеться до його відходу на пенсію, а йому сьогодні лише 52 роки, тобто мова може йти про десятилітті. До того ж керівник нового комп’ютерного напрямку Microsoft не береться стверджувати, що поставлене завдання вдасться виконати: «Ми не можемо бути на сто відсотків упевнені в успіху. Але в роботі над такими важливими речами, здатними змінити світ, безперечно варто намагатися і ризикувати. Мені здається, що саме зараз ми близькі до втілення цих ідей в життя».

Компанія сподівається стати одним з лідерів нової області, посиливши квантовими технологіями свої хмарні платформи.

«Подібно до класичних високопродуктивних обчисленнях, нам потрібно не тільки обладнання, а й оптимізоване програмне забезпечення», – пояснив Матіас Тройер, який бере участь в проекті дослідницької групи Microsoft.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 14:51:02