неділя, 18 червня, 2017, 20:11 Події
«Хорватський сценарій»: експерт розповів, чому Росія влаштувала істерику стосовно Донбасу

«Хорватський сценарій» відновлення миру на Донбасі покаже всьому світу, що в ОРДЛО немає сепаратистів, але є російські окупанти. Саме з цієї причини Міністерство закордонних справ Росії жорстко розкритикувало такий варіант врегулювання ситуації.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп від «Народного фронту», координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Ця істерика – стовідсоткова ілюстрація до картини «на злодії шапка горить». Тому як «хорватський сценарій», повністю відповідаючи стратегії мирного врегулювання проблеми Донбасу, моментально множить на нуль всю донбаську криваву авантюру Кремля», – написав він.

Депутат зазначив, що в разі реалізації цього сценарію, РФ доведеться припинити надавати військову допомогу терористам.

«Це означає припинення діяльності російсько-терористичних військ як цілісної структури і перетворення їх на Донбасі в розрізнені групки місцевих мародерів», – сказано в тексті.

«Істерика РФ проти «хорватського сценарію» – ще одне підтвердження загальновідомого факту: на Донбасі немає сепаратистів, там є російські окупанти», – наголосив Тимчук.

«Причина очевидна. «Хорватська сценарій», якщо проводити аналогії між Донбасом і Сербська Країна, має на увазі дві найважливіші умови:

1. припинення всілякої військової допомоги сепаратистам (заради Бога, щодо ОРДЛО назвемо їх так, сенс в даному випадку не в назві) іншої країни (в Сербській Країні – Сербії, в нашому випадку – Росії);

2. прагнення сепаратистів самим інтегрувати контрольовані ними території назад, в лоно «материнської» держави», – підкреслює координатор.

За його словами, Київ має посилено проштовхувати саме цей сценарій, оскільки опір йому з боку Росії і показує її справжню сутність і справжні плани в Україні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 20:14:24