субота, 17 червня, 2017, 12:19 Політика
У Нацполіції та Мінсоцполітики кількість учасників бойових дій різниться майже у два рази

У підрахунках Мінсоцполітики та Нацполіції різниться кількість учасників бойових дій

Дані Держслужби з питань ветеранів та Департаменту кадрового забезпечення Нацполіції про кількість офіційних «учасників бойових дій» серед службовців Нацполіції різняться майже на три тисячі осіб. У відповідь на інформаційний запит журналісти програми військових розслідувань «Стежками війни» отримали зовсім іншу статистику, ніж ту, яку опублікували у Мінсоцполітики. 

Згідно даних Держслужби з питань ветеранів, опублікованих на сайті відомства, всього в Україні статус «учасник бойових дій» отримало понад 300 тисяч осіб. З них 3169 – службовців Нацполіції, більше 202 тисяч – Збройних сил України, понад 27 тисяч – Нацгвардії, 17,5 – працівники Держприкордонслужби, майже 8700 – СБУ, та ін.

Проте, у відповідь на інформаційний запит журналістів «Стежками війни», відділ кадрового забезпечення Національної поліції України повідомив, що статус «учасника бойових дій» отримало аж 5958 копів.

Тобто, дані відомств відрізняються на 2 769 осіб.

Також наразі комісія Національної поліції України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, учасниками війни поліцейських, державних службовців та інших працівників Нацполіції опрацьовує ще 140 справ, щодо надання статусу УБД.

Нагадаємо, у випуску програми «Стежками війни» «Умови безпідставної допомоги» журналісти проекту намагались з‘ясувати як і за що насправді отримують статус учасника бойових дій чиновники та чому держава досі не визнала добровольців, які кинулись захищати країну на самих початках російської агресії. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:12 :31