Новини » Львів

У Львові патрульні стріляли в злу собаку на зупинці громадського транспорту

На львівський патруль напали з собакою. Фото: facebook.com/igor.zinkevych

Сьогодні у Львові на зупинці «вул.Стрийська» патрульна поліція була вимушена застосувати зброю до собаки бійцівської породи, яка на них кидалась.

Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Львова.

У поліції розповіли, що екіпажу прийшов виклик про те що на вул. Стрийська 74 невідомий чоловік сидить на зупинці громадського транспорту на лавочці в стані алкогольного сп’яніння. Прибувши на дану адресу, правоохоронці побачили, що громадянин перебуває там із собакою бійцівської породи без повідка і намордника.

На львівський патруль напали з собакою. Фото: facebook.com/igor.zinkevych
На львівський патруль напали з собакою. Фото: facebook.com/igor.zinkevych

Під час спілкування з поліцейськими даний чоловік бив собаку чим розізлив її. Собака почала кидатись на поліцейських.

Відбивши перший напад, другий, поліцейські діючи згідно ст 46 ч.4 п.1 закону про Національну поліцію, для відбиття нападу, який є загрозою життю чи здоров’ю поліцейського, прийняли рішення застосувати зброю.

Здійснили вистріл у стегно собаки. Її життю нічого не загрожує. Зараз собаці вкололи снодійне і доставляють в ЛКП «Лев».

На місці працюють слідчі, які встановлять чи в діях власника собаки були ознаки кримінального правопорушення. Наразі на чоловіка склали два адмінматеріали, а саме за появу в громадському місці в нетверезому стані та за порушення правил утримання собак.Loading...