п'ятниця, 16 червня, 2017, 13:43 Політика
У день скасування віз з ЄС Порошенку треба було їх запровадити для Росії, – Стецьків

Запровадження візового режиму з Російською Федерацією через три роки війни на Донбасі виглядає не дуже логічним. Але Президент України міг би нівелювати цей недолік, якщо б 11 червня, в день скасування візового режиму з ЄС, все запровадив би його для РФ. І це символізувало б перехід зі Сходу на Захід.

Про це в ефірі програми «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) сказав  народний депутат України п’яти скликань Тарас Стецьків

«Введення візового режиму з РФ має величезне символічне значення. Але, якщо б Президент України Петро Порошенко дійсно добре подумав, то він міг би зробити правильний крок. І в той день, коли Україна отримала безвізовий режим з Європою, ввести візи для Росії», – прокоментував Тарас Стецьків.

Адже візовий режим з країною-агресором потрібно було вводити ще у серпні 2014 року. Тому що будь-яка держава, у яку вривається ворог, повинна оборонятись різними способами.

«З 24 серпня 2014 року, коли юридично і фактично було зафіксовано вторгнення військових сил Російської Федерації на території України, ми мали здійснити цілий ряд послідовних кроків, які здійснює країна, на яку напали. Україна мала оголосити Росію країною-агресором, запровадити воєнний стан на частині території України. Окуповані території мала визнати окупованими, перервати будь-які дипломатичні відносини з державою-агресором і, звичайно, запровадити візовий режим», – додав Стецьків.

І через те, що через три роки українська влада так і не вирішила вводити чи не вводити з Росією візовий режим, це виглядає не дуже логічним.

«Для мене візовий режим з РФ є вирішальним елементом протистояння агресору. Тоді б Росія остаточно зрозуміла, який курс обрала Україна», – розповів Стецьків. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:10 :51