Новини » Політика 16 червня, 2017, 19:15
Політика Гройсмана сьогодні схожа на «совок», – Павло Себастьянович

Політику Гройсмана сьогодні дуже добре видно на телебаченні, у соціальних роликах та рекламних біг-бордах. І цей «совок» він не те що непереможний, він розвивається шаленим темпом.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив координатор групи «Податки» громадянської платформи «Нова країна» Павло Себастьянович.

«Політику Гройсмана сьогодні дуже добре видно на телебаченні, у соціальних роликах та рекламних біг-бордах. Навіть, коли ви заходите на вокзал Києва, то одразу зустрінете табло із надписом «Держава турбується про тебе». І цей «совок» він не те що непереможний, він розвивається шаленим темпом», – каже гість програми.

Окрім цього, Павло Себастьянович вважає, що нинішні політики уже вичерпали себе, тому, на його думку, до влади має прийти молода харизматична людина із власною позицією.

«Нинішня політика Міністерство соцполітики, коли встановлюється мінімальна зарплата, коли вводиться трудова інспекція, коли цю зарплату хочуть диференціювати ­– це божевілля. Саме через це до влади повинна прийти зовсім інша людина, яка ненавидітиме цей «совок» та всю цю адміністративність», – переконує гість програми.

Однак, за словами Павла Себастьяновича, зі своєї сторони нинішня влада повинна також підтримати молодих людей, які справді хочуть змінити Україну.

 «Більше того, я вважаю, що не є проблематично за пів року зробити із цієї молодої людини експерта. Зокрема, якщо 200-300 людей домовляться між собою, мовляв, давайте зробимо цю молоду людину відомою, то це було б дуже правильним рішенням», – наголосив Павло Себастьянович.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 03:47 :26