п'ятниця, 16 червня, 2017, 11:32 Львів
На Стрийщині хочуть понизити ступінь трьох сільських шкіл

У Стрийському районі планується пониження ступеня трьох сільських шкіл.

Про це йшлося під засідання депутатської комісії Стрийськоі районної ради з питань освіти і науки, яку очолює Андрій Сергенюк.

У роботі комісії взяла участь заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень, начальник фінансового управління Наталія Меленик, представники відділу освіти, сільські голови Стрілкова, Подорожнього та Розгірчого.

Як повідомили у Стрийській РДА, саме у Стрілкові, Розгірчому та Зарічному (Подорожненська сільська рада) планується реорганізація шкільної мережі шляхом пониження ступеня з І-ІІІ ст. – у І-ІІ ст. та І-ІІ ст. – у І ст.

Як зазначали фахівці, одна з проблем – це утримання та належне функціонування шкіл з малою наповнюваністю класів. Зменшення кількості дітей впливає на скорочення мережі загальноосвітніх навчальних закладів, зменшення середньої наповнюваності класів та шкіл. Адже не можна надати якісної освіти у школі, де навчаються кілька дітей, чи розпорошувати бюджетні кошти, виділені на освітянську галузь, на утримання кількох неповних шкіл.

Крім того, за словами начальника фінансового управління Наталії Меленик, реорганізація шкільної мережі району шляхом пониження ступеня дасть можливість зекономити на утримання Розгірченської школи 824,3 тис. грн., Зарічненської – 847,9 тис. грн. і Стрілківської – 735,2 тис. грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 07:56:58