Новини » Регіони 16 червня, 2017, 11:04
На прощі у Зарваниці на Тернопільщині очікують 100 тисяч паломників

Близько 100 тисяч паломників очікують 14-16 липня на прощі в Марійському духовному центрі в селі Зарваниця, що на Тернопільщині.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі облрержадміністарції.

«Торік у нас збиралися всі представники Марійських духовних центрів, і це була дуже велика подія. Цього року ми також очікуємо багато паломників. При цьому для нас важливо, що ми напрацювали спільно з церквою професійні прощі, до яких долучається багато людей з центральної та східної України. Адже на прощі не важливо, до якої конфесії ти належиш, важливо духовне об’єднання та спілкування», – відзначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик.

Цього року загальнонаціональна проща приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, 125-річчю з дня народження патріарха Йосифа Сліпого та молитві за мир в Україні.

За словами Юрика, на Тернопільщині очікують папського нунція – дипломатичного представника Папи Римського, а також інших високих духовних представників з європейських країн.

«Для нас найважливіше, щоб проща об’єднала довкола себе якомога більше людей зі всієї України. Заходи й події, які відбуваються у Зарваниці, дають великий позитив і пропагують високий рівень толерантності й порозуміння між людьми, особливо тепер в непростий час для України», – додав Юрик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 13:33 :35