п'ятниця, 16 червня, 2017, 10:50 Політика
Ми в будь-якому разі скорочуватимемо інтенсивність співпраці з Росією, – Яременко

Цивілізованим росіянам, які проти режиму Путіна та проти того, що відбувається на сході України, важко зрозуміти, чому ми хочемо закритись від Росії, запровадивши візовий режим. Але такий крок необхідний і для України, і для РФ.

Про це в ефірі програми «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) зазначив експерт громадської організації «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«Ми вважаємо нашу інформаційну, економічну та ментальну прив’язаність до Росії шкідливою для нас. Нам потрібно менше цих зв’язків, щоб колись зробити цивілізованими відносини між Україною та Росією. Ми повинні нарешті стати незалежними. А Росія повинна усвідомити, що Україна – незалежна», – розповів Яременко.

На його думку, ми повинні самі створити умови, за яких Російська Федерація та росіяни зможуть зрозуміти, що Україна є незалежною державою.

«Без повного розриву відносин, усвідомлення того, що Україна незалежна у Росії не наступить. Тому для неї вигідно, щоб будь-які відносини між нашими країнами зараз припинились. З часом це допоможе росіянам відчути себе цивілізованою державою, а не домінантною силою», – заявив експерт ГО «Майдан закордонних справ».

За його словами, в сьогоднішній ситуації відносини між Україною та Росією погіршуватимуться в будь-якому випадку. Так триватиме, поки навіть найменший їхній прояв не припиниться.

«Ми в будь-якому випадку скорочуватимемо інтенсивність діалогу та співпраці з Росією. Хочемо ми цього чи ні, але війна примушує рухатись в цьому напрямку. Ми поступово обмежуємо свої контакти зі східними сусідами, і колись, якщо війна не припиниться, ці відносини можуть зійти до нуля», – пояснює гість студії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:11 :07