п'ятниця, 16 червня, 2017, 11:51 Львів
«Львівтеплоенерго» отримало функції замовника на проектування сміттєпереробного заводу
ТЕЦ-2 біля Львова. Фото: wikipedia.org
ТЕЦ-2 біля Львова. Фото: wikipedia.org

Виконавчий комітет Львівської міської на засіданні 16 червня надав Львівському міському комунальному підприємству «Львівтеплоенерго» функції замовника на проектування об’єкта «Будівництво сміттєпереробного комплексу продуктивністю 240 тис. тонн на рік».

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

«Львівтеплоенерго» повинне отримати вихідні дані на проектування, розробити у ліцензованій проектній організації та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію об’єкта сміттєпереробного комплексу. ЛМР планує його будувати на території ТЕЦ-2.

Сміттєві відходи хочуть використовувати для отримання теплової енергії.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що таким чином зменшиться споживання газу, оскільки тепло отримуватимуть від перероблення відходів.

Нагадаємо, попереднє обрання території біля ТЕЦ-2 для спорудження сміттєпереробного комплексу стало рішенням, над яким паралельно працювали фахівці ЛМР та компанії «Еджіс». Міська рада ще 1 березня замовила техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) будівництва тут об’єкту з утилізації сміття. Разом з тим ця ділянка була надана компанії «Еджіс», як одна з імовірних територій, де можна розмістити сміттєпереробний комплекс для міста. У підсумку, висновки ТЕО та рекомендації «Еджіс» зійшлися на тому, щоби рекомендувати це місце як найбільш прийнятне для цієї діяльності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:18 :07