Новини » Політика 16 червня, 2017, 19:10
Козак: Сьогодні в Україні президентом стає та людина, яка найбільше присутня на ТБ

Нині практично нереально, щоб в українському політичному середовищі з’явилися нові люди, які матимуть підтримуватися ТБ і шанси потрапити до лідерів рейтингу кандидатів на пост керівника держави.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Тарас Козак, координатор громадянської платформи «Нова країна».

«Сьогодні в Україні президентом стає та людина, яка найбільше присутня на телеефірах», – заявив гість програми.

З його слів, для того, щоб великі телеканали «піарили» певну людину, власники телеканалів повинні розуміти, що це за людина і що вона, ставши першою особою, Президентом чи прем’єр-міністром, не буде суперечити їхнім інтересам та ламати систему, в якій вони звикли жити.

Для того, щоб телеканали почали «розкручувати» нову людину, вважає гість програми, має щось трапитись, та навів приклад із Надією Савченко – людям було цікаво, які події відбуваються у її житті, коли Надія ще була у РФ та коли повернулася до України.

«Все одно людина нібито нізвідки спочатку була «розкручена» партією «Батьківщина», тому що її поставили на перше місце, і «Батьківщина» вклала у неї гроші, не сподіваючись, не вірячи, що ця людина може спокуситися на святе – конкурувати із Юлією Володимирівною, а ми бачили, що це було», – зазначив Тарас Козак.

На думку гостя програми, нині практично нереально, щоб в українському політичному середовищі з’являлися нові люди, які матимуть підтримуватися ТБ і шанси потрапити до лідерів рейтингу кандидатів на пост керівника держави.

Сергій  Гайдай, політтехнолог, зауважив, що, на його думку, Україна в майбутньому може і взагалі обійтися без президентської посади.

«Наш менталітет, історична та політична пам’ять така, що… саме українцям притаманна така форма як «рада», «радитись», «збиратись», – зазначив експерт.

Він наголосив, що для України не притаманно, щоб державою керувала «сильна рука».

«Але нам потрібен такий президент років на три, щоб прийти і зробити перетворення», – вважає Сергій Гайдай.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 01:14 :54