п'ятниця, 16 червня, 2017, 10:47 Київ
КМДА вдвічі підняла тарифи на комунальні послуги
Столичний будинок. Фото: glavcom.ua
Столичний будинок. Фото: glavcom.ua

Київська міська державна адміністрація удвічі збільшила тариф на послуги з утримування багатоквартирних будинків та прибудинкових території. Тепер ціна становитиме 6,43 гривні за один квадратний метр. Колись це коштувало 3 гривні.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на розпорядження КМДА.

Зміни відбулися на прохання виконавців послуг з утримування будинків, які надали відповідні обґрунтовані розрахунки щодо нових тарифів.

У пояснювальній записці до розпорядження зазначається, що нові тарифи передбачені для 8 327 будинків столиці (житловий фонд Києва в цілому нараховує близько 11 тис. багатоквартирних житлових будинків), що обслуговуються 10 суб’єктами господарювання комунальної власності (керуючими компаніями по обслуговуванню житлового фонду всіх 10 районів столиці).

Середній розмір тарифу для цих будинків становить 6,43 гривні за 1 кв. м.

Станом на червень, середня ціна за обслуговування 1 кв. м становить від 3 до 5 гривень залежно від керуючої компанії.

Та відповідно до розпорядження можна буде сплачувати тарифи за 10% знижкою, якщо кошти надійдуть до 20 числа місяця, наступного після розрахункового.

Додамо, у документі не зазначена дата введення нових тарифів, водночас вказано, що розпорядження набуває чинності від дня його опублікування.

Читайте також: Стало відомо, якою буде «комуналка» влітку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:22:10