четвер, 15 червня, 2017, 20:55 Політика
Соскін: Потрібно повертати Брянщину та Кубань, які нам генетично належать

Потрібно негайно прийняти закон про те, що кожен українець може володіти зброєю.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу з Олегом Борисовим на телеканалі ZIK заявив Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Гість програми вважає, що щодо окупованих територій на Донбасі, де нині перебувають загарбники, слід діяти так, як російські війська у Сирії, американські, ізраїльські війська, коли воювали проти терористів.

«Вони відповідним чином бомбили ці міста, щоби знищити терористів та окупантів. Якщо у нас проводиться антитерористична операція, там знаходяться терористи, агресори, які окупували територію. Значить, потрібно чинити за цими міжнародними стандартами», – заявив Олег Соскін.

Гість програми нагадав, що на нас напала сусідня країна, яка окупувала 7 відсотків нашої території, де проживало до 8 відсотків населення України. На його думку, в країні слід було розвивати рух добровольців, формуючи відповідні батальйони, як це нині робить Польща, де створюють загони територіальної оборони.

«Потрібно негайно прийняти закон про те, що кожен українець може володіти зброєю і повинен вміти стріляти та давати відсіч. Слід формувати добровільні бригади. І, відповідно, якщо Росія не дає нам можливості мирно та цивілізовано повернути контроль над кордоном, значить, треба потрібно переходити тоді на її територію. Але для цього потрібно відновлювати Українську Народну Республіку, яка була загарбана комуністичними радянськими військами, і повертати собі Брянщину, Стародубщину, Кубань і всі наші території, які нам генетично належать», – заявив гість програми.

Гість програми також наголосив, що торгівля з РФ практично зійшла нанівець, а товарообіг «тяжіє до плінтуса».

«Оскільки є безвізовий режим з ЄС, то, за логікою (так і інші країни робили…), вводиться завжди візовий режим із країнами-сусідами, які не мають безвізового режиму із країнами ЄС. Це стосується насамперед Білорусі і Росії», – зазначив Олег Соскін.

З його слів, за умови введення візового режиму з РФ, торгівля з окупантом припиниться за 3-5 місяців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 11:43:48