четвер, 15 червня, 2017, 12:38 Політика
Нам треба замінити неадекватну політичну еліту, – Шабунін

Можна до безкінечності ламати незаконно поставлені паркани, а можна раз відремонтувати державу, яка не допускатиме несправедливостей. Іншої схеми нема.

Про це під час політичного ток-шоу «Інша Україна з Михайлом Саакашвілі» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив голова правління «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін.

«Скільки податків сплачує українець? Грубо кажучи, з кожної мінімальної заробітної плати, яка становить 3 200 гривень, ми віддаємо мінімум 1 500. З кожної тисячі прямими і непрямими зборами жертвуємо половину зароблених коштів за місяць», – каже гість програми.  

Українці сплачують місячні податки не утримання органів державної влади, пояснює Віталій Шабунін.

«Ми постійно оплачуємо існування органів державної влади, які не те що не виконують свої функції, а грають проти нас. Фінансування йде і для СБУ. Без сумніву, там працюють професіонали. Але якщо їхні діячі в камуфляжі і масках вриваються в одну із провідних іноземних інвестиційних компаній України, то який притомний інвестор приведе сюди гроші?», – обурюється експерт.

Щоб стати багатшими, треба привести в країну гроші, які утворять виробництво і нові робочі місця, наголошує гість програми.

«Ми мусимо залучати інвесторів, створювати нові робочі місця. Зробити те саме, що і Михайло Саакашвілі у Грузії. Там виникла нова система, при якій люди захотіли вкладати гроші в державу. Крім того, мусимо пам’ятати, що всі ми сплачуємо податки. Для України я не бачу іншого способу, як замінити цю неадекватну політичну еліту для того, щоб захистити реформи і продовжити працювати», – переконаний Віталій Шабунін.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 21:41 :32