четвер, 15 червня, 2017, 11:39 Політика
Гройсман: Про проект з «Еджіс», яким так гордиться Садовий, я особисто домовлявся у Франції
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував звинувачення Андрія Садового у відсутності адекватного ставлення до проблеми зі сміттям у Львові. Він вкотре нагадав Андрію Івановичу і про запропоновані ділянки, і про гроші у бюджеті міста, отримані унаслідок децентралізації, і про підтримку уряду усіх реальних проектів Львова, і про кількаразове цілковите очищення міста від сміття. А ще він одним реченням спростував одну з улюблених тез Садового – виявляється, саме Володимир Гройсман під час візиту у Францію домовився про підтримку уряду цієї держави розробки програми виходу Львова зі сміттєвої кризи. Отож, Кабмін не має наміру працювати замість Садового – він сам має взяти і зробити, а ресурс та підтримка у нього завжди була і буде.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав глава уряду Володимир Гройсман.

Хочу пояснити, в чому полягає, на мій погляд, вирішення сміттєвої проблеми для Львова. Все просто. Треба розпочати робити новий полігон, і це вимагає лише декілька місяців. Земельна ділянка Львову відводилась уже двічі. Кошти у Львова завдяки децентралізації є – тільки близько 0,25 млрд грн лежить на депозиті. За ці гроші можна золотий полігон зробити! Паралельно можна розробляти і більш довгострокові проекти. Треба лише почати щось робити.

Коли пан Андрій каже, що очікував від мене адекватної реакції, то, очевидно, мав на увазі, що я знову буду звертатись до інших міських голів, щоб вони тимчасово прийняли львівське сміття. Якщо пан Андрій Садовий забув, то я це роблю весь цей час майже кожні два тижня. А коли кажу йому і самому підключитись до цього, то у відповідь чую – тобі вони не відмовлять, а я перед ними на коліна ставати не буду. Так, мені не відмовляють, але питають – як на довго. І мені все складніше знайти відповідь, бо жодних дій з боку пана Садового ніхто не бачить.

Я просив за ділянки для нього – не підходять. Я просив зайнятись найневідкладнішими проблемами Грибовицького сміттєзвалища, щоб не допустити нових трагедій, а люди побачили, що є намір щось для них зробити, і може тоді пішли на зустріч – в результаті цим займався ДСНС і віце-прем’єр Кістіон.

Про те, що за французький проект, яким так гордиться пан Андрій, але який не вирішує проблему зараз, я домовлявся, коли був минулої осені у Франції, пан Андрій чомусь мовчить.

То я хочу ще раз задати питання – що ще я маю зробити? В чому має полягати моя адекватна відповідь?

Читайте також: Гройсман – Садовому: Що ще я маю зробити, щоб ти навів лад у своєму місті?

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 13:10 :16