четвер, 15 червня, 2017, 17:57 Політика
Фейсбук-батл: Садовий просить Гройсмана змінити «помилкову стратегію» щодо сміття у Львові
Андрій Садовий та Володимир Гройсман. Фото: varianty.lviv.ua
Андрій Садовий та Володимир Гройсман. Фото: varianty.lviv.ua

Садовий, яко маестро-джидай піару, віртуозно перекрутив ситуацію із дебатами з Гройсманом на свою користь. То треба так вміти: написавши першим Фейсбук відповідь на виступ голови уряду на засіданні Кабміну, тепер звинувачувати його у початку дискусії у соцмережах. Та у цьому і полягає успіх Садового-політика: обертати будь-яку ситуацію у вигідне для себе русло. От лишень з господаркою у нього виходить значно гірше. Тут не до дебатів – треба працювати. Та повернемось до батлу.

Вчора, 14 червня, на засіданні уряду Володимир Гройсман різко розкритикував роботу Андрія Садового у напрямку вирішення проблеми міста зі сміттям. Така реакція прем’єра була викликана безпідставним, на його думку, зверненням мера Львова щодо оголошення Львова зоною екологічного лиха.

У відповідь на це ще вчора Андрій Садовий написав пост у Фейсбуці, який і започаткував запеклу битву двох державних мужів. Він зазначав, що чекав «більш адекватної відповіді», ніж «елементарне хамство».

 

Сьогодні зранку Володимир Гройсман, оминаючи тезу Садового про хамство, відповів, ще раз наголошуючи на достатніх можливостях керівництва міста для вирішення проблеми сміття та на те, що мер впродовж року фактично нічого не робить, не хоче переконувати та просити інших міських голів приймати сміття, натомість хизується досягненнями, заслуга у яких Кабміну не менша, аніж самого Садового. Йдеться про домовленість з французьким урядом про розробку концепції вирішення сміттєвої проблеми.

Відповідь Садового не забарилася. Як би це смішно не виглядало дивлячись на хронологію розвитку подій, але саме він звинуватив Гройсмана у початку батлу у Фейсбуці. А далі пішли заїжджені тезі і зітхання з приводу того, що владі міста усі заважають, замість допомагати. І жодного логічного пояснення – одні лише оправдання та звинувачення.

І висновок, що Садовому було не до сміття попередні 10 років та й рік після трагедії. Просто у нього інші пріоритети.

«Я не відкидаю свою вину. Вона полягає в тому, що я виставляв інші пріоритети. У 2006 році я прийшов в місто, в якому не було води, нормального теплопостачання, доріг, транспорту і тд. Це були мої пріоритети, цього хотіли львів’яни і підтверджували це на виборах 2006, 2010 і 2015 років».

І далі вміло, з позиції популіста, обрана поза жертви, з якої можна і боляче гризнути свого опонента:

«Я готовий нести відпровідальність за визначення саме таких пріоритетів. Ви все ще маєте можливість не довести до невідворотніх наслідків свою помилкову стратегію – нищення уявних конкурентів через нищення міста та його мешканців».

Аналітична група ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:28 :55