Новини » Світ 14 червня, 2017, 11:19
ЄС закликає Україну якомога швидше призначити членів Рахункової палати
Фото: zn.ua
Фото: zn.ua

У Європейському Союзі закликають Україну якнайшвидше забезпечити обрання членів колегії Рахункової палати, аби вона могла працювати у відповідності до найвищих міжнародних стандартів.

Про це заявив сказав голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі під час міжнародної конференції «Роль Рахункової палати в Україні та виклики, що стоять перед нею», повідомляє «Укрінформ».

«Ми маємо якомога швидше побачити обрання членів колегії РПУ, бо без обрання членів колегії РПУ не зможе нормально працювати», – сказав Мінгареллі.

Він зазначив, що Рахункова палата має виконувати свої завдання відповідно до найвищих стандартів, зокрема, зовнішнього аудиту.

У квітні Верховна Рада не дійшла згоди щодо обрання 9 членів оновленого складу Рахункової палати України. За відповідне рішення проголосували лише 211 депутатів. Парламент обирав із 28 кандидатур, які подав на його розгляд комітет Ради з питань бюджету. Усі кандидати були визначені під час конкурсу. Спочатку народні депутати визначили дев’ять найкращих з наданого списку, а потім спробували затвердити їх одним голосуванням. Але голосів не вистачило.

12 червня у ВР було оголошено повторний конкурс на посади членів Рахункової палати.

9 серпня 2015 року набув чинності новий закон «Про Рахункову палату», згідно з яким Рада повинна була упродовж двох місяців призначити новий склад РПУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 01:32 :50