вівторок, 13 червня, 2017, 9:11 Львів
У Львові на вул. Науковій поблизу дитячого майданчика сміття не забирають з Великодня
Сміття на вул. Науковій у Львові. Фото: ZIK
Сміття на вул. Науковій у Львові. Фото: ZIK

У Львові на вул. Науковій, 30 з Великодня не прибирають сміття. Там утворилася величезна гора з відходів, що межує з дитячим майданчиком.

Фото сміттєвих завалів надіслали до редакції ІА ZIK місцеві мешканці.

Вони зазначають, що відходи нестерпно тхнуть, а нещодавно там завівся рій мух. Щури поки у світлий період доби не вилазять із завалів, боячись людей. Сміттєва гора розростається кожен день. Незабаром вона закриє проїзд до гаражів, які стоять поруч. Крім того, відходи надзвичайно небезпечні для малечі, що грається за кілька десятків метрів від майданчика.

Сміття на вул. Науковій у Львові. Фото: ZIK
Сміття на вул. Науковій у Львові. Фото: ZIK

Така катастрофічна ситуація не лише на вул. Науковій. Повсюди у місті сміттєві майданчики завалені відходами. Лише Галицький район, як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, завжди прибирають.

Нагадаємо, вчора жителі заблокували рух на вулиці Володимира Великого через проблеми із вивезенням сміття.

12 червня, відбулось позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого прийнято рішення звернутись до голови ЛОДА, Прем’єр-міністра України, Секретаря РНБО України про оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Про таке рішення також буде поінформовано Президента України та Голову ВРУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 01:19 :10