live
Новини » Львів 481

На Львівщині попрощалися з українським воїном Михайлом Березкою

Похорон загиблого в зоні АТО українського воїна Михайла Березки в с. Бринці-Церковні Жидачівського району Львівщини

11 червня,в с. Бринці-Церковні Жидачівського відбувся похорон загиблого в зоні АТО українського воїна Михайла Березки.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

На церемонію прощання із загиблим захисником України зібралися сотні людей з навколишніх сіл. Було багато бойових побратимів Героя – воїнів АТО Жидачівщини та інших районів Львівщини.

Віддати шану полеглому Герою прибули директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталія Кузяк, перший заступник голови Жидачівської РДА Василь Татарин, голова Жидачівської районної ради Ігор Кос, міський голова Ходорівської об’єднаної територіальної громади Олег Коцовський, депутати районної ради, представники місцевих громад.

Чин поховання українського Героя очолив владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийський, який постійно перебуває на Сході України в якості військового капелана й спілкується з її захисниками.

Звертаючись до людей, преосвященний владика Богдан Манишин зауважив, що Михайло Березка багато не встиг зробити у цьому житті. Всі повинні зберегти пам’ять про нього, кожен щось має змінити в цьому житті, любити Україну ділами. Михайло хотів чогось більшого досягнути, але не зміг. Він залишив це для кожного з живих, щоб довершили його справу.

Як розповів Олександр Лагодик – бойовий побратим Михайла Березки – Михайло вирізнявся надзвичайною працьовитістю, військовою дисциплінованістю. В період певного бойового затишшя він постійно укріплював бойові позиції, які в районі Катеринівки для російських окупантів були кісткою в горлі, бо є хорошим плацдармом для визволення українських земель Донбасу і Луганщини. Із сльозами на очах бойовий побратим говорив, що ворог отримає гідну відплату за смерть Михайла Березки, який загинув 8 червня під час мінометного обстрілу.

Під зворушливу мелодію «Пливе кача по Тисині» тіло Героя винесли із храму бойові побратими. Над мальовничими пагорбами линули хвилюючі слова прощання із загиблим бійцем АТО. Зворушливу тишу сколихнула почесна сальва на честь Героя, сотні людей із сльозами на очах виконали Державний Гімн України. А в небо злетіли голуби, наче душі наших загиблих воїнів.

Loading...
Loading...
Loading...