Новини » Політика 13 червня, 2017, 15:53
Батько Гройсмана отримає від Вінницької мерії понад 6 тисяч гривень премії

Виконавчий комітет Вінницької міськради виділив більше 6 тисяч гривень депутату міськради, батьку прем’єр-міністра, Борису Гройсману «за значний внесок у розвиток міста, вагомі трудові досягнення».

Про це у вівторок повідомляє сайт громадської організації «Чесно».

В офіційній відповіді, яку отримали активісти вказується, що міськрада нагородила батька чинного прем’єра за «активну участь у вихованні підростаючого покоління», а також «за значний внесок у розвиток міста, вагомі трудові досягнення».

«Цікаво, що на руки депутат Гройсман отримав тільки 5000 грн, бо 300 грн пішло на оплату квіткової продукції для привітання, а 1212 грн пішли на податки. Варто нагадати, що депутат Борис Гройсман, якого нагородили «за значний внесок у розвиток міста», згідно з моніторингом Громадського руху ЧЕСНО за 2016 рік, є депутатом-прогульником, який пропустив 50% засідань сесій Вінницької міської ради», – йдеться у повідомленні «Чесно».

Зазначається, що інший «обдарований» депутат Олександр Парвадов, який отримав 622 грн премії, заявив, що Гройсман отримав нагороду справедливо, оскільки у нього був ювілей.

«Так у нього був ювілей. Борис Ісакович Гройсман був нагороджений відзнакою міського голови «За заслуги перед Вінницею», а там в регламенті на таку відзнаку передбачено такі гроші. Це раз в житті сплачується за досягнення сімдесятирічного віку в даному випадку. Все справедливо, Борису Ісааковичу справедливо, цілком справедливо, це разова премія за сімдесятирічний вік, за працю його», – сказав він.

Як відомо, Борис Гройсман задекларував у 2016 році пенсію 36,4 тис. грн та майже 40 млн грн статків (більшість коштів у валюті).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 21:48 :30