понеділок, 12 червня, 2017, 10:57 Львів
У Львові 32% майданчиків переповнені сміттям, – ЛМР
Переповнені сміттєві контейнери у Львові. Фото: facebook.com/groups/govarta1
Переповнені сміттєві контейнери у Львові. Фото: facebook.com/groups/govarta1

Станом сьогодні на ранок у Львові сміття не вивезено з 401 контейнерного майданчика житлового фонду. Це 32% від загальної кількості. Сьогодні зранку відбулась нарада у міського голови Львова з перевізниками. Під час наради озвучено інформацію, що станом на ранок в місті загалом на землі перебуває 6300 тонн сміття – це і на майданчиках, і на перевантажувальних станціях.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради з посилання на управління житлового господарства.

«Ситуація із вивезенням сміття з міста є критичною. За останній час кожного дня не вдається вивести ТПВ з більше як 400 майданчиків. А це понад 30% від загальної кількості. Станом на сьогодні 6300 тонн сміття маємо на землі. Велика кількість залишається на перевантажувальних станціях.

Згідно з меморандумом, кожного дня можемо вивозити лише 90 тонн ТПВ на полігони міст області. Адже співпрацюємо лише з чотирма містами, замість 16, які підписали документ. Тому, перевізники не мають куди вивозити ТПВ.

Перевізник «АВЕ» припинив вивозити сміття в деяких ЛКП у двох районах міста, бо немає куди везти», – повідомили в управлінні інженерного господарства.

Станом на сьогодні сміття не вивезено: у Залізничному районі – з 12 майданчиків, у Сихівському – з 182, у Франківському – з 72, у Шевченківському – з 130, у Личаківському – з 5.

Також сміття не вивезено із двох контейнерних майданчиків закладів охорони здоров’я та вісьмох майданчиків закладів освіти. Не вивезено сміття із 10 контейнерних майданчиків підприємств (супермаркетів) та чотирьох майданчиків, розміщених на ринках.

Повністю очищені від сміття контейнерні майданчики Галицького району.

Нагадаємо, загалом у Львові 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 06:45:30